This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Наверх ↑
 

мишка

Як равлик хатинку шукав

Колись давно равлики не мали хаток на спинах. Вони мокли під дощем і мліли на сонці, тому й було їх дуже мало.

І от одного разу маленький, але дуже сміливий равлик, якого звали Повзунець вирішив знайти собі хатинку.

Для початку поповз наш равлик у поле. Довго блукав він між травинками та волошками, аж раптом натрапив на невеличку нірку.

(більше…)

Як миша віддячила левові

Дрімав собі лев спокійно під деревом в лісі. Нараз надбігла миша й побігла по нім. Збудився лев і рикнув страшно із злості, що збудила миша, – зловив до лапи й держить.
– Як ти сміла мене будити? – гукнув громовим голосом на перестрашену мишу. – Заплатиш мені за те життям твоїм!
(більше…)

Мишача рада

Зібрались раз миші і почали гомоніти, що таки треба щось думати з тим котом, бо далі вже витримати не можна! Відколи господиня стала зачиняти його в хаті та в коморі, – на­стало чисте горе: то того, то другого в миша­чій громаді не дорахуєшся! Та ще ж таки про­клятий той кіт, аби ж нападав так, щоб його заздалегідь було чути, а то ж підкрадається так тихесенько, що й не чуть, та й заляже десь у закамарку щільненько, що його й не поба­чиш! А сам же, звісно, і вночі бачить! Тільки загляне якесь мишеня, – скік! І вхопив своїми пазурами!

(більше…)

Півник і двоє мишенят

Жили собі двоє мишенят — Круть та Верть і півник Голосисте Горлечко. Мишенята було тільки й знають, що танцюють та співають. А півник удосвіта встане, всіх піснею збудить та й до роботи береться. Ото якось підмітав у дворі та й знайшов пшеничний колос.

— Круть, Верть,— став гукати півник,— а гляньте-но, що я знайшов!

(більше…)