This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Наверх ↑
 

змій

Два царевичі

Були собі два брати царевичі, й були вони богатирі: велику силу мали. От і почули вони, що в іншім царстві є царівна, дуже сильна й прегарна така. Старший брат каже меншому:

— Ходімо свататися. Кого з нас вона вибере, той буде її мужем.

— Ходімо, — каже менший.

(більше…)

Круглячок

Жили недалеко від лісу дід з бабою та й мали вони двох внучат — хлопчика і дівчинку. От одного разу захотілося дітям піти в ліс по квіти та гриби. Баба з дідом кажуть:

— Ідіть, тільки не заходьте далеко, а то вас відьма-змія з’їсть.

(більше…)

Іван-царевич та залізний вовк

Був собі цар та мав сина Йвана. От Йван-царевич поїхав раз на охоту. Приїхав у темний ліс і став гулять конем. Дивиться він, коли лежить пташка з золотими крильцями. Тільки що наміривсь стрілять, а позад його щось як зашелестить! Він оглядівсь, коли біжить залізний вовк та й каже:
— Давно вже я по лісу гуляю, та не бачив ніколи царевича, а тепер уже наїмсь царського м’яса.
— Не їж мене, — каже царевич, — лучче візьми з мене, що тільки хоч.
— Ну, — каже вовк, — тоді я тебе з’їм, як будеш женитись.
(більше…)

Казка про жадного чоловіка та про гадюку

Був собі один чоловік. Ішов він раз лісом і побачив, що з-під великого покинутого мурашника вилізла гадюка, здорова та страшна! Вилізла, подивилась і поповзла собі далі. Одначе тому чоловіку треба було часто ходити повз те місце, і він боявся, що гадюка іншим разом буде не така милосердна і вкусить його. Через те він приніс їй молока, поставив у посудині, а сам став збоку і дивиться.

(більше…)

Казка про соловейка

Жили дід і баба, була в них дочка. Ні за кого не хотіла та дочка заміж іти, а дід з бабою вже й не знали, що їм і робить.
Раз прийшов до них страшний змій, поговорив з дочкою, а вона візьми й скажи дідові з бабою:
– Тату й мамо, піду я за цього змія заміж.
Що старі не казали, як не вмовляли, а вона одно: за змія йти!
(більше…)