This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Наверх ↑
 

хлопчик

Казка про нерозумне

Посперечалися одного разу Олівець з Гумкою, хто з них достойніший і потрібніший малому учневі Юрку. А треба вам ще знати, що Олівець дуже гордився своїм чудовим почерком, а Гумка була страшенно вперта.

(більше…)

Казка про Горіх

Федько висів на гілці горіху та гойдався. Угору…вниз…угору…вниз…і так далі, поки на землю не впав зелений плід дерева.

– Нарешті! – задоволений хлопець кинувся до свого трофею.

Зненацька вітки охопили його з усіх боків. Гнучкі стеблі заплели ноги та підняли високо-високо у скроню старого дерева. Федько опинився у самому центрі скроні, окутаний листвою.
(більше…)

Про клад

Був собі дід і баба і мали вони собі просо на полі. Все дід його стеріг.

Раз прийшов пообідати додому та й каже: Біжи, сину, постережи проса!

От пішов він стерегти проса. Іде він і чує, щось каже в просі:

— Ось і хлопчик йде і пундик несе… Як візьму я хлопчика за волосі, закину хлопчика в чорні ліса. Як почну я хлопчика терти та м’яти, то не буде кому хлопчика обороняти.

(більше…)

Казка-оповідь «Іскринка»

Жила собі дівчинка. Гарненька, маленька дівчинка. Можна було б сказати, що вона така ж як усі гарненькі дівчатка. Та вона особлива, тому особлива, що вміла відчувати світ, вміла слухати, вміла бачити те, чого не помічають інші люди. Завжди усміхнена, бажала щоб і усі навколо так само вміли порадіти від різних дрібниць, хоча б тому, що щоранку світить сонце, що можна гратися, бігати. Можна як завгодно довго дивитися на небо.

(більше…)